для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
22.07.10
19 липня в Одесі відбувся Надзвичайний з’їзд працівників ринків України, на якому була обрана Координаційна рада, котра представляє 48 ринків України, зокрема, ринки «Привоз», «Старокінний» (м.Одеса), «Озерка», «Троїцький» (м. Дніпропетровськ), «Троєщина» (м. Київ), «Центральний» (м.Суми) та «Колгоспний ринок» (м.Кіровоград).

Координаційна рада отримала повноваження впродовж 10 днів оприлюднити план радикальних заходів щодо захисту прав працівників ринків в містах України.

«Сьогодні на ринках зайнята майже четверта частина працездатного населення України, адже постійно зайнятих налічується понад 2,4 млн. громадян, ще близько 4 млн. наших співвітчизників знаходять тут роботу періодично. Тільки за офіційними даними ринки України забезпечують понад третину всього торговельного кругообігу країни та понад 60-85% надходжень до місцевих бюджетів, однак існування більшості ринків зараз під загрозою», - зазначив голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук.

Під час заходу учасники виступили з критикою Трудового кодексу, висловились за зміни до Податкового кодексу та проектів законів «Про внутрішню торгівлю» та «Про ринковий нагляд і контроль продукції», а також обговорили наслідки скасування ринкового збору, запровадження єдиного соціального внеску та деяких змін до державного бюджету і пенсійного страхування.

За результатами Надзвичайного з’їзду працівників ринків України учасники виступили зі спеціальним зверненням до Президента України та Прем’єр-міністра, в яких наголосили, що подальше ставлення громадян України до влади буде визначатись значною мірою тим, як ставиться влада до захисту малого і середнього бізнесу, значна частина якого сконцентрована на ринках України.
Закладки: 
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
29.03.08
Оновлено Завантаження, додано:

QIP 2005 Build 8050 - усім відомий ICQ-клієнт QIP 2005 Quiet Internet Pager тепер вже до версії 8050. У порівнянні з аналогічними програмами, володіє наступними додатковими можливостями: проглядання IP-адреси програми-клієнта, часу входу в мережу співрозмовника; додавання будь-якого користувача в свій контакт-лист (без авторизації); додаткові статуси; видалення свого UIN з контакт-листа іншого користувача; шифрування повідомлень, та інші опції.

QIP 8050 Setup UA - Український мовний файл для QIP 8050 (Українізатор) з інструкцією!

uakbd03g-xp ( Апостроф та літера “Ґ” ) - як написати літеру ґ, чи наприклад вставити апостроф, не переключаючи клавіатури на англійську розкладку. Виявляється це можливо.
Закладки: 
Коментарі:  1
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
22.08.07
Сьогодні в розділі Завантаження .. нарешті з'явилось що завантажувати.....
А з'явилося ось що:
PhotoshopCS3 10 ukr
Офіційний український переклад Adobe Photoshop CS3 від Adobe - найвідомішої програми для роботи з графікою. Ви можете також завантажити і російський переклад.
Qip 8030 setup UA
Інсталятор QIP 8030 з вже встановленою мовою
WinAmp Portable Ukrainian 5.32
Портативна українська версія найпопулярнішого програвача.
ukr totalcmd 7.0
Пакет українізації для Total Commander 7.0
qip infium 9000 ukr
Український переклад QIP Infium Build 9000 Beta - нової тестової версії популярного icq-клієнта QIP. На даний момент в ньому повністю реалізований протокол ICQ, а також частково Jabber і XIMSS(SIP).

Звичайно це лише почато далі буде багато іншого дещо ви мені презнтуєте, дещо ми самі знайду... але це вже інша історія
Закладки: 
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.