для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
28.06.14
28 червня в нашій країні відзначають повноліття найважливішого документа для кожного українця.

Вісімнадцять років тому, 28 червня 1996 року, був прийнятий Основний Закон нашої країни. Цей день, це свято всієї нації і кожного громадянина, адже Конституція це гарантія всіх наших прав і свобод.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це стало найважливішим кроком на шляху до реалізації багатовікового прагнення українського народу бути господарем на власній землі.

З Днем Конституції України!
Закладки: 
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
27.06.14

Україна і Європейський Союз завершили підписання Угоди про асоціацію. Підпис під економічною (заключною) частиною документа поставив президент України Петро Порошенко і лідери всіх країн-членів ЄС.

Метою Угоди є поглиблення політичної та економічної інтеграції з ЄС, та створення поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Таким чином, дія зони вільної торгівлі може початися вже з 1 листопада, але лише у випадку, якщо Верховна Рада ратифікує його до завершення літньої сесії.

«Протягом останніх місяців українці заплатили величезну ціну за свій європейський вибір. Думаю, це має вартувати чогось», - сказав Порошенко у своїй промові в Брюсселі перед початком церемонії підписання Угоди.

Також президент закликав країни-члени Євросоюзу зробити заяву про те, що Україна колись може стати членом ЄС: «Ця заява нічого не вартуватиме для ЄС, але означатиме дуже багато для українців», - зазначив він.
Читати далі...
Закладки: 
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
22.01.14

Сьогодні, 22 січня, відзначається День Соборності та Свободи України на честь з'єднання Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) у 1919 році.

За іронією долі саме в цей день з'явилася реальна загроза свободі. Набули чинності закони, прийняті 16 січня з порушенням встановленої регламентом процедури голосування. Ці закони обмежують права і свободи громадян, закріплені Конституцією України.

Ще ніколи за роки незалежності наша країна не була так близька до того, що сьогодні все частіше називають розколом і громадянською війною. На вулицях Києва гинуть люди, а влада не хоче слухати свій народ.

Дай бог всім нам сили!
Закладки: 
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
08.11.13
Янукович продовжує звільняти губернаторів. Минулого тижня Президент своїм указом звільнив Львівського, а зараз Івано-Франківськго і Одеського губернаторів.

Звільнені сьогодні з посад голів облдержадміністрацій чиновники стали радниками президента. Відповідні укази опубліковані на сайті глави держави.

Замість Едуарда Матвійчука Янукович призначив головою Одеської ОДА Миколу Скорика, а замість Вишиванюка - Василя Чуднова, голову Івано-Франківської облорганізації Партії регіонів.

41-річний Скорик народився і виріс в Одесі, закінчив Одеський політехнічний інститут у 1994 році за спеціальністю «інженер-економіст». З 2006 по 2010 рік обіймав посаду голови Одеської обласної ради, а з листопада 2010 р. призначений на посаду міністра фінансів Автономної Республіки Крим.
Читати далі...
Закладки: 
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
30.09.13
У зв'язку з переміщенням циклону, у південній частині країни очікується ускладнення погодних умов. 30 вересня на півдні Одещини помірні дощі.

1-2 жовтня в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму пройдуть дуже сильні дощі.

3-4 жовтня у східній частині сильні дощі, в окремих районах можливий мокрий сніг, вітер посилиться до 15-22 м/с, у Криму місцями 25-30 м/с.

На більшій частині території 1-5 жовтня холодна погода з температурою повітря на 4-10° нижче норми, вночі на поверхні грунту заморозки 1-7°, місцями у повітрі 0-4°.

Штормове попередження оголошено також по Києву та Київській області. 1-5 жовтня на поверхні грунту очікуються заморозки 0-6°, по області місцями у повітрі 0-4°.

З 5 жовтня із західних областей України почнеться потепління. Очікується температура повітря від 7-12 градусів тепла. З 7 жовтня температура повітря підвищиться по всій території України. А істотне потепління очікується з 8-10 жовтня, температура буде вище норми, і досягатиме 15-20 градусів тепла по всій території України.
Закладки: 
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
28.06.13

День основного закону України - свято для кожного громадянина нашої країни. Для кожного, хто поважає нашу державу, її правові основи саме слово «Конституція» це не порожній звук. І в цей чудовий день варто привітати кожного, хто не чужий історії та культурі вітчизни, адже Конституція - гарантія всіх наших прав і свобод, все, чого ми маємо. Щиро вітаємо всіх українців з Днем Конституції Україні! Знайте, цінуйте та захищайте свої права та свободи! Зі святом!
Читати далі...
Закладки: 
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.