для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
04.12.13
Патріотична фолк-метал команда, в межах туру «Гартуючи Вогнем», вперше завітає до Чорноморської пальміри. Концерт в Одесі відбуватиметься за підтримки місцевого етно-драйв гурту - формації патріотичного позитиву «Друже Музико».

Цього разу один із найвідоміших патріотичних гуртів України вирушив у музичні мандри здебільшого до тих міст, де раніше не доводилося презентувати свою творчість. Тож, тепер і одесити матимуть змогу дізнатися, як звучить melodic-heavy-folk - стиль, в котрому грає гурт. «Цей стиль складний, потужний і магнетичний. Наші твори - епічні полотна, вишиті складною музичною технікою, прикрашені звучанням флейти, скрипки й віолончелі. Міфологічні сюжети пісень сповнені символічними образами, героїчними мотивами, романтичними загадками», - зауважують про свій творчий напрямок самі музиканти «ВЕРЕМІЮ».
Читати далі...
Закладки: 
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
04.09.13

Програма заходів обіцяє бути насиченою та яскравою: 3 сцени, 4 дні, 5 павільйонів, 900 виконавців.

З 26 по 29 вересня у Національному комплексі «Експоцентр України» (м. Київ, пр. Ак. Глушкова, 1) відбудеться подія, масштаби якої вимірюються цілими поколіннями і яка формує свідомість української музичної культури. З дня першої епохальної «Червоної Рути-1989» минуло 24 роки.

Під час спеціалізованої виставки «Український музичний ярмарок-2013» понад 900 молодих виконавців (191 соліст та гурт) з усіх областей України та АР Крим представлятимуть легендарний український фестиваль «Червона Рута». Фінальні конкурси й гала-концерт фестивалю упродовж чотирьох днів пройдуть відразу на трьох сценах у шести музичних жанрах: поп-, сучасна танцювальна, акустична, рок-, інша музика, український автентичний фольклор.
Читати далі...
Закладки: 
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
29.06.13
Етно-драйв гурт з Одеси «Друже Музико» вирушає на фестиваль рідної культури – "Вишиванка-Фест" у Дрогобичі. Свої вишиванки одеські музиканти вже випрасували і залюбки прикрасять вишиване дійство на Львівщині своїми патріотично-позитивними піснями.

І везуть з собою музиканти з Одеси на Львівщину не лише вишиванки, чудовий настрій і не просто колоритні співанки, а справжній патріотичний позитив, втілений у співанках, мисленні і вчинках етно-драйв гурту з берегів Чорного Моря. "Будь з нами, будь українцем!", - щоденно і ненастанно закликають музиканти «Друже Музико» своїх співвітчизників.

Пролунає це життєствердне гасло і зі сцени "Вишиванка-Фест" 30 червня. До речі, ця дата є знаковою у календарі українських патріотів, адже саме цього дня народився Роман Шухевич. І з цієї нагоди одеські музиканти обіцяють заспівати не лише власні пісні, а ще й славнозвісну співанку "Машингвери". Тож, нумо фестивалити разом – гайда на "Вишиванка-Фест"!
Закладки: 
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
25.04.13
27 квітня гурт «Гайдамаки» сколихне одеську тишу потужним козак-роком!
Під час довгоочікуваного концерту команда презентує свій новий альбом «Годі спати!». На початку музичного вечора оберемок патріотично-позитивних співанок подарує одеський етно-драйв гурт «Друже Музико».

Коли: 27 квітня 2013,субота, 19:00
Де: Одеса, Кафе-клюб «Юла-85», вул. Троїцька, 52
Скільки: 80 грн.
Прес-конференція: 18:00 в арт-клубі «Юла-85»

УВАГА: ПОПЕРЕДНЬО ПРИДБАНІ КВИТКИ НА 30.03 ДІЙСНІ!
Закладки: 
Коментарі:  1
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
26.03.13
УВАГА! На жаль, у силу обставин концерт переноситься! "Гайдамаки" завітають до Одеси у травні! Придбані попередньо квитки будуть дійсні або ж за бажання їх можна здати в арт-клубі "Юла" і повернути гроші.

30.03 о 19:00 в "Юлі" гратиме етно-драйв гурт "Друже Музико".
Вхід безкоштовний!

Агов, одесити! Чуєте? Чуєте, як пульсує Одеса? Це - передочікування музично-енергетичного цунамі: до Чорноморської Пальміри вперше приїздять легендарні «Гайдамаки», аби заграти свій потужний козак-рок! А розпочинатиме музичний вечір ніхто інший, як формація патріотичного позитиву «Друже Музико». Не пропустіть нечуваного досі етно-енергетичного поєднання музичних потужностей: «Гайдамаки» та «Друже Музико» на одній сцені - буде гаряче і драйвово!
Читати далі...
Закладки: 
Коментарі:  1
для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
29.11.12
Співанку присвячено одвічному мовному питанню в Україні.

Одеський етно-драйв гурт "ДРУЖЕ МУЗИКО" вирішив поставити своїм слухачам питання, відповідь на котре потрібно знайти всією нацією. Одеська ватага презентує новий синґл – співанку "Питання", котра порушує злободенну для нашого суспільства тему. Йдеться про мовне питання, котре переслідує українців протягом багатьох років, але яке за своєю суттю є доволі риторичним, адже відповідь лежить на поверхні.

"Пісня "Питання" з'явилася 2010-го року, ще задовго до ухвалення так званого"Мовного закону К-К", – пояснює фронтмен гурту "Друже Музико" Максим Трубніков, – бо питань в Україні багато, але чомусь це питання не дає спокою насамперед "владі" та "провладній більшості", і, зрозуміло, що воно відповідно непокоїть всіх українців. А ми своєю піснею намагаємося втямити українцям, що Галя може нести не тільки воду, як у відомій народній пісні, але і цеглу, цемент, а якщо треба, то і кулемет".

Формація патріотичного позитиву "ДРУЖЕ МУЗИКО" закликає співвітчизників розмовляти українською мовою, адже це – найліпший спосіб захисту рідної мови від зазіхань у час небезпеки. Насправді істина проста: мова зникає не тоді, коли їх не вивчають інші, а тоді, коли нею не розмовляють ті, хто її знають. А, отже, від самих українців, а не від законів, котрі сьогодні одні, а завтра інші, залежить, яку відповідь дати на "мовне питання".

"Українська мова є незалежно від того, які були, є і будуть закони. Мова не залежить від закону. Мова залежить від її носіїв. Ми – носії української мови, а, отже, нам вирішувати, якою мовою нам спілкуватися, яка мова для нас є рідна і державна", - підсумовує автор співанки Максим Трубніков.

>> Завантажити співанку "Питання"
Закладки: 
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.