для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Акції на підтримку української мови
05.07.12
Акції на підтримку української мови відбуваються в багатьох містах України. Одним з найбільш масових був мітинг у Львові - там зібралися близько трьох тисяч чоловік. Львівська обласна рада прийняла звернення до народу із закликом їхати протестувати до Києва. В Івано-Франківську - мітингувальники встановили перед будівлею обласної адміністрації свинячі голови. Як асоціацію з авторами закону і тими, хто його підтримав. Демонстранти вимагали, щоб Президент ветував документ. У Рівному - перед обладміністрацією спалили символічний прапор Партії регіонів. А після мітингу виїхали до Києва, на допомогу мітингувальникам на Європейській площі. У Тернополі та Дніпропетровську вже почали розбивати наметові містечка.

Протести не обійшли стороною і Одесу. Акція проти Законопроекту "Про основи державної мовної політики" почалася сьогодні у 11 годині ранку активістами "Свободи". До неї приєднався "Удар". Кілька людей спочатку обклеїли вхід до облдержадміністрації плакатами, що закликають Верховну Раду піти у відставку, а потім розмістилися на сходах будинку, щоб на них звернули увагу. "Інакше влада незадоволених не бачить і не чує", - коментували учасники. Мітингувальники заявили, що будуть перебувати на місці до глибокої ночі, щоб до них могли приєднатися одесити які зараз знаходяться на роботі.

В той же час, одеські міліціонери збирають паспортні дані присутніх на акції протесту. Зі слів правоохоронців, заявка на проведення даної акції до мерії не подавалася, тому дані про порушників правоохоронці передадуть у суд, де їх чекає покарання.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.