для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Майже мільярд гривень на веб-камери
05.07.12
Верховна Рада виділила 993,6 млн. гривень на закупівлю веб-камер для виборчих дільниць. Обладнання однієї виборчої дільниці коштуватиме близько 30 тис. гривень.

Джерелом покриття додаткових видатків Державного бюджету визначено збільшення надходжень на 350 млн грн від податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів та на 643,6 млн грн від ввізного мита.

Законопроектом пропонується ввести систему відеоспостереження, відеозапису та трансляції зображення, яка повинна забезпечити передачу зображення з дільниці для можливості перегляду на відповідному веб-сайті в мережі Інтернет, зберігання інформації. Матеріали відеоспостереження зберігаються протягом одного року з дня офіційного опублікування результатів виборів депутатів, після чого знищуються в установленому ЦВК порядку.

Нагадаємо, 4 березня 2012 року, під час виборів президента в Росії, на виборчих дільницях працювали веб-камери, зображення з яких у реальному часі транслювалося в Інтернеті.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.