для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Відкритий молодіжний фестиваль "Горлиця"
17.07.12
Одеський гурт "ДРУЖЕ МУЗИКО" привезе на фестиваль "Горлиця" нові пісні і патріотичний позитив.

Музиканти з Одеси другий рік поспіль братимуть участь у фестивалі "Горлиця" на Рівненщині.

Одеська формація патріотичного позитиву "ДРУЖЕ МУЗИКО" знову вирушає у фестивальні мандри – цього разу на Рівненщину, на Відкритий молодіжний фестиваль "ГОРЛИЦЯ". Етно-блюз-рок ватага з Одеси вже другий рік поспіль відвідуватиме урочище Щербовець побіля села Маринин Березнівського району Рівненської області, де на мистецьке дійство зберуться найкращі етно-колективи України і народні майстри.

Фестиваль "ГОРЛИЦЯ" стартує цими вихідними; одеська формація патріотичного позитиву "ДРУЖЕ МУЗИКО" заповнить сцену драйвовими ритмами на другий день дійства – 22-го липня. Музична сцена розпочне свою роботу о 18-тій годині, тож музиканти з Одеси запрошують усіх поціновувачів етно-музики!

"Своїм позитивним патріотизмом підіймемо хвилю танцювально-емоційних вражень у всіх слухачів – як із найближчих сіл та всієї Рівненської області, так і гостей фесту! Гратимемо свої старі, вже відомі фестивальникам, пісні, а ще презентуємо нові співанки – "Українки", "Якби мені черевики" та "Кобзарський Заповіт". Всі з нами на "Горлицю"! Будь з нами! Будь українцем!" - привідкрив завісу таємниці фронтмен формації патріотичного позитиву "ДРУЖЕ МУЗИКО" Максим Трубніков.

Слова зі співанки "Кобзарський Заповіт" вже встигли перетворитися на своєрідне гасло-кредо одеського гурту: "Відкрий долоню на зустріч брату, з піднятим духом йди на ката... В боях гартується свідомість, а перед Богом честь і совість..". А втім, почути пісню-напівлегенду одними з перших зможуть саме відвідувачі Відкритого молодіжного фестивалю "ГОРЛИЦЯ". Тож, уперед на етно-дійство слідом за "ДРУЖЕ МУЗИКО"!
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.