для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Патріотичний позитив від Одеси до Львова
09.08.12
Одеський гурт «Друже Музико» вирушає на етнофестиваль «Підкамінь» на Львівщині.

Музиканти привезуть на Львівщину етно-драйв і патріотичний позитив: стартує Етнофестиваль «Підкамінь»-2012, на сцені котрого цьогоріч гратиме формація патріотичного позитиву «ДРУЖЕ МУЗИКО» з Одеси. Музиканти з «Перлини побіля моря» вже встигли гарно пофестивалити, а втім це мистецьке дійство для них особливе:

«Беремо участь у різних фестивалях, але вважаємо, що саме «Підкамінь» є одним з найкращих та поважних фестивалів фолк-рокової музики в Україні», - акцентує фронтмен гурту «ДРУЖЕ МУЗИКО» Максим Трубніков.

І не лише один із найкращих, на думку музикантів, а ще й один із наймасштабніших. Цього року фестиваль «Підкамінь» гудітиме цілих п’ять днів. Організатори вдалися до своєрідного експерименту - зробили програму довшою і розбили її на тематичні блоки. Одеський гурт «ДРУЖЕ МУЗИКО» запросили на етно-вечір - закриття «Підкаменю». Одесити вже підготували своє етно-блоюз-рок частування спеціально для етно-вечора славнозвісного етнофестивалю. Одеські музиканти відзначають доцільність жанрового поділу, адже аж ніяк не всі гості фестивалю можуть кинути справи на всі п’ять днів, а так кожен отримує гарний шанс послухати саме ту музику, котра йому до смаку.

Самі «ДРУЖЕ МУЗИКО» обіцяють, як завше, щедро обдарувати усіх фестивальників патріотичним позитивом і музичним драйвом. Зокрема, етно-блюз-рок ватага з Одеси виконає свій синґл «Патріот», котрий став «Піснею липня», здобувши перемогу в опитуванні від «Молодого радіо». Нові співанки - «Українки», «Якби мені черевики» (на слова Т.Шевченка) та пісня-кредо «Кобзарський Заповіт» - одесити вже успішно випробували на рівненській публіці наприкінці липня під час Відкритого молодіжного фестивалю «Горлиця»: патріотичному драйву і позитиву не змогла стати на заваді навіть негода!

А з етнофестивалем «Підкамінь» формацію патріотичного позитиву пов’язують не лише нитки фолк-року - погляди, принципи та ідеї перегукуються, зокрема у питанні «вишиванкового дрес-коду»:

«Безкоштовний вхід у вишиванках вважаємо правильним ходом, адже це створює блаженну атмосферу етнофестивалю та поширює українське. Ми, проводячи «Українські вечорниці» в Одесі повністю підтримуємо цю ідею: якщо ти у вишиванці - тобі до нас!»

Західну Україну можна величати фестивальною землею - тут вміють влаштовувати і масштабні мистецькі дійства на кшталт «Підкаменю»і порівняно тихі фести, як то фестиваль овечої бринзи. Одещина, звідки родом гурт «ДРУЖЕ МУЗИКО», дещо поступається фестивальному ентузіазму, однак Південь буде вчитися у Захода, - обіцяє фронтмен команди Максим Трубніков:

«Повчитися справді є чому - розмах фестивалів Західної України вражає. Гадаю та сподіваюся, що саме гурт «Друже Музико» з часом зможе створити фестиваль на Одещині, який буду також вважатися в Україні вагомим та неменш креативним.»

А тим часом зустрічайте одеську формацію патріотичного позитиву "ДРУЖЕ МУЗИКО" 12 серпня о 18:00 на Львівщині - на сцені фестивалю «Підкамінь»!

Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.