для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Янукович підписав закон про мови
08.08.12

Попри численні попередження громадськості про те, що цей крок призведе до ще глибшої поляризації українського суспільства, Президент України Віктор Янукович все ж таки підписав закон №5029-VI "Про засади державної мовної політики", але доручив Кабінету міністрів створити робочу групу із залученням громадськості, відомих діячів освіти, науки та мистецтв, провідних фахівців із мовних питань для розробки та внесення системних пропозицій з удосконалення законодавства щодо порядку застосування мов в Україні.

У дорученні Президента також йдеться про необхідність забезпечити невідкладне розроблення із залученням зазначеної робочої групи та затвердження Державної програми всебічного розвитку і функціонування української мови.

Нагадаємо, закон Колесніченко-Ківалова був переданий на підпис Януковичу 31 липня, коли його підписав голова Верховної Ради України Володимир Литвин, який раніше заявляв, що не підпише закон ні в якому разі і захищаючи свою позицію навіть подавав прохання про відставку.

Відзначимо, що комітет з питань культури і духовності отримав близько 2 тис. поправок до проекту закону про основи мовної політики, проте жодна з них не була врахована при прийнятті закону в цілому.

Об’єднана опозиція «Батьківщина» заявила, що нова демократична більшість у парламенті скасує антиукраїнський Закон і притягне Януковича та Литвина до відповідальності за наругу над Конституцією і державною мовою, а підписання закону «Про засади мовної політики» - це ще один злочин, за який Янукович заслуговує на імпічмент.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.