для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
З Днем Державного Прапора!
23.08.12
Сьогодні українці відзначають одне з трьох офіційних державних свят, що покликані символізувати суверенітет і незалежність нашої країни.

Жовто-блакитні барви були символом України ще з часів Київської Русі. Прапор - один з трьох офіційних державних символів, що символізує суверенітет держави.

Український державний прапор має вигляд двох горизонтальних смуг синього і жовтого кольору, що символізують відповідно синє небо та жовті поля пшениці, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.

День Державного Прапора був затверджений Указом №987/2004 Президента України Леонідом Кучмою 23 серпня 2004 р. У 2009 році екс-президент Віктор Ющенко в цей Указ вніс зміни: затвердив щорічну офіційну церемонію підняття Прапора по всій Україні. До цього День Прапора святкувався тільки на муніципальному рівні ― в Києві.

У цей святковий день бажаємо всім здоров'я, щастя, добра, мудрості, патріотизму і взаємної шани. Нехай мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, сповнює наші серця гордістю за рідну країну додає сили і натхнення в розбудові та процвітанні рідної держави.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.