для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Гурвіц назвав Тягнибока "продажним" тягнивзадом"
23.10.12
Кандидат у народні депутати від партії "УДАР" Едуард Гурвіц прокоментував недавнє заяви Олега Тягнибока про те, що в нинішніх умовах в Україні "не може бути" третьої сили, і що в списку "УДАРу" є багато "українофобів".

Єкс-мер Одеси назвав заяви лідера партії "Свобода" черговою безнадійною спробою дискредитувати партію Віталія Кличка в очах виборців.

"У ряді проплачених владою провокаторів, мета яких зупинити стрімке зростання рейтингу "УДАРу", Тягнибок став лише останнім. Це місце точно відповідає його ролі в сучасній українській політиці. При такому лідері "Свобода" приречена на долю маргінального придатка партії влади, гостро потребує подібному "пугалом", для виправдання свого курсу на "стабільність".

"Про яку демократичної орієнтації цього персонажа може йти мова, якщо за тиждень до виборів він дозволяє собі так відкрито підігравати владі і так грубо брехати про майбутніх учасників демократичної коаліції? Адже це доля "Свободи" до цих пір не ясна, з ким би і скільки вони не підписували різних угод. А "УДАР" вже сьогодні на всі 100% можна назвати майбутнім рівноправним учасником, якщо не лідером такої коаліції".
"У чому, на думку Тягнибока, причина моєї "українофобії"? У те, що нібито я особисто брав участь у відкритті пам'ятника Катерині II, який в моєму місті називають пам'ятником "Засновникам Одеси". Але це брехня, я не брав участі в церемонії його відкриття, хоча і зробив все, щоб воно відбулося. Тому що цього хотіло переважна більшість одеситів. Але ще в кінці 80-х років минулого століття, коли Тягнибок ходив з комсомольським квитком у кишені, я вже очолював в Одесі перший приватний виробничий кооператив. А в 1994-му році, за 10 років до того, як з'явилася "Свобода", ми почали і дуже швидко закінчили очистку Одеси від спадщини тоталітарного минулого - всіх цих ульянових, Свердлова, Дзержинського, Куйбишева, Лібкнехта і т. д. І в цьому сенсі оцінка моєї роботи, дана таким патріотом України, як В'ячеслав Чорновіл має для мене незрівнянно більше значення, ніж балаканина схиблених бюлетенів про те що я "українофоб" або "представник старої комуністичної номенклатури", хоча я ніколи не був членом КПРС".

"Тягнибок - це продажний "тягнивзад", тому що він намагається відкинути Україну навіть не вбік, на узбіччя європейської дороги, а далеко назад, в епоху панування тоталітарних ідеологій. Для нього і борці за волю України боролися не з комунізмом і фашизмом, а саме з "москалями, німцями і жидвою". Він відмовився принести вибачення за це і багато інших ксенофобські висловлювання, а його все одно запрошують в так звану "демократичну коаліцію", - зазначив екс-мер Одеси Едуард Гурвіц.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.