для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Новорічні заходи в Одесі
20.12.12


Завершуються останні приготування до святкування Нового року.

Святково ілюміновані вулиці Пушкінська, Рішельєвська, Дерибасівська, Приморський бульвар і Думська площа. Завершена установка і прикраса головної міської ялинки.

22 грудня на Куликовому полі пройде передноворічна виставка-ярмарок сільськогосподарських та промислових товарів.

З 22 по 31 грудня на вул. Дерибасівській пройде виставка харчових виробів «Новорічний ярмарок на Дерибасівській», а з 25 грудня по 7 січня - Різдвяний ярмарок «Щедрий вечір».

29 грудня о 12:00 в Одеському зоологічному парку (вул. Новощепний ряд, 25) для дітей підготують Свято «Новий рік у зоопарку».

Святкування Нового 2013 року, яке в Одесі за традицією відбудеться на Думській площі, розпочнеться у понеділок, 31 грудня, о 20:00 і триватиме до 2:30 ранку вівторка, 1 січня. Гостей свята чекає новорічний концерт, а на Приморському бульварі, з 17:00, буде працювати "Ресторан під відкритим небом". О 21:00 очікується дитячий, а опівночі великий новорічний феєрверки.

Відзначимо, дитячі ранки з Дідом Морозом та Снігуронькою будуть проходити в усіх районах міста. А в театрах, цирку, культурних центрах і на Одеській кіностудії для дітей підготовлено святкові вистави та спектаклі.

За розпорядженням міської влади у новорічну ніч буде організована безперебійна робота транспорту.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.