для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
День Соборності в Одесі
22.01.13

У День Соборності та Свободи України біля пам'ятника Т.Г.Шевченка майже водночас пройдуть два мітинги. До пам'ятника Кобзареві вранці прийдуть прихильники ВО «Свобода» та активісти організації «Молодіжна єдність».

Антифашисти «Молодіжна єдність» зберуться о 9:30. Вони планують виступити за єдність України без фашистських ідей і рухів. Зокрема, активісти організації вимагатимуть заборонити в Одесі використання на мітингах чорно-червоних прапорів.

З іншого боку, о 10:30 ранку "Свобода" проведе народне віче. Прес-секретар Одеської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Василь Сидорак зазначив, що зустріч його однопартійців з антифашистами може мати непередбачувані наслідки.

Крім того, о 10:00, на тому ж місці має відбутися офіційна церемонія покладання квітів, в якій візьмуть участь керівники міста та області, представники ветеранських, громадських організацій і об'єднань.

Для забезпечення безпеки учасників ритуалу покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченко з 9:40 до 10:20 буде тимчасово припинено рух автотранспортних засобів на ділянці від будинку №24 до будинку №36 по вул. Маразлієвській та по пров. Сабанський.

Слава Вкраїні,
Любій Отчині
Слава довіку однині.
Єдність і згода,
Право й свобода -
Доля найкраща народу.
Гніту владики
Край наш великий
Знати не буде вовіки.
Люд роботящий,
Всюди трудящий,
Знатиме роки найкращі.
Працю і зброю
Ми за собою
Маєм, щоб стати до бою.
Єдність і згода,
Право й свобода -
Доля найкраща народу.

Грицько Чупринка
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.