для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
День "Свободи" в Одесі
24.01.13
Святкування Дня Соборності в Одесі показало, що хоча Партія регіонів і організувала «антифашистський союз», серйозно виступати проти націоналістів влада побоюється, та намагається не лізти на рожен. У свою чергу «Свобода» чудово розуміє, що жорстких заходів ніхто поки не зробить і набирає очки серед протестного електорату Південної Пальміри.

Націоналісти буквально відбили місце під пам'ятником відтіснивши своїх супротивників. Постоявши трохи й подивившись на «антифашистів» націоналісти рішуче рушили вперед і після короткої сутички, яка не перетворилася на бійку лише завдяки зусиллям співробітників міліції, зайняли місце під пам'ятником і провели свій мітинг, після чого рушили на Думську площу.

«Антифашисти» і їх супротивники вилили один на одного по відру помиїв і на цьому «жорстке протистояння» закінчилося.

Сама по собі акція націоналістів для Одеси не новина і по масштабності вчорашній хід сильно поступався тим, які проходили вулицями міста при президенті Вікторі Ющенку, однак на тлі гучних заяв представників влади про боротьбу з «фашистами» протистояння «Свободі» з боку «антифашистських сил» вчора виглядало вельми блідо. На місці акції не було ні боксерів, про яких говорили «антифашисти», ні тисяч ветеранів.

При інертності решти опозиції, ВО «Свобода» має всі шанси завоювати нішу радикальних опозиціонерів і цілком можливо, що результати «Свободи» на виборах через 2 роки будуть набагато більш приголомшуючими ніж на минулих виборах в Раду.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.