для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Гайдамаки в Одесі
26.03.13
УВАГА! На жаль, у силу обставин концерт переноситься! "Гайдамаки" завітають до Одеси у травні! Придбані попередньо квитки будуть дійсні або ж за бажання їх можна здати в арт-клубі "Юла" і повернути гроші.

30.03 о 19:00 в "Юлі" гратиме етно-драйв гурт "Друже Музико".
Вхід безкоштовний!

Агов, одесити! Чуєте? Чуєте, як пульсує Одеса? Це - передочікування музично-енергетичного цунамі: до Чорноморської Пальміри вперше приїздять легендарні «Гайдамаки», аби заграти свій потужний козак-рок! А розпочинатиме музичний вечір ніхто інший, як формація патріотичного позитиву «Друже Музико». Не пропустіть нечуваного досі етно-енергетичного поєднання музичних потужностей: «Гайдамаки» та «Друже Музико» на одній сцені - буде гаряче і драйвово!

Славетний козак-рок гурт «Гайдамаки» не лише вперше за свою історію завітають до Одеси, а ще й в оновленому складі і з презентацією нового альбому - «Годі спати!». Нову платівку складатимуть здебільшого рокові композиції із соціальними текстами, але знайдеться місце і для ліричних співанок. Участь у запису альбому брали відомі українські музиканти, майстер горлового співу Альберт Тулезін та автор пісень для фільмів сербського режисера Еміра Кустуріци - Нелле Карайлич.

Відкриватиме одеський концерт «Гайдамаків» етно-драйв гурт «Друже Музико». Одеські музиканти-патріоти, поїздивши фестивальною Україною, незабаром вирушають у промо-тур містами рідної Батьківщини, аби подарувати співвітчизникам оберемок етно-драйвових співанок, а весняна точка гастрольного відліку одеських музикантів-патріотів припаде, звісно, на рідне місто! «Друже Музико» переконані, що для впевненого прямування українцям конче необхідний патріотичний позитив, тож саме його одеська ватага нестиме Україною.

Тож, 30 березня о 19:00 Кафе-клюб «Юла-85» по вінця наповниться шаленим козак-роком та енергетичним етно-драйвом! Черевики не знатимуть спокою, адже легендарні «Гайдамаки» та одеський гурт «Друже Музико» підриватимуть до запальних танців своїми жвавими і позитивними ритмами!
Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.