для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
На Одещині заборонили нацистську символіку
24.04.13
24 квітня в ході чергової сесії депутати Одеської обласної ради затвердити рішення про недопущення проявів пропаганди насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, використання нацистської символіки на території регіону.

"Широкого поширення набуло використання окремими політичними партіями та громадськими організаціями у своїй діяльності фашистської та нацистської символіки, що викликає обурення у мешканців Одеської області, особливо у ветеранів Великої Вітчизняної війни. Такі прояви нетерпимості радикального націоналізму, екстремізму, неонацизму, ксенофобії ставлять під сумнів дотримання на території області вимог Конституції України", - сказав голова Одеської облради Микола Пундик.

Депутати також вирішили звернути увагу управління Служби безпеки України в Одеській області, прокуратури регіону та управління Міністерства внутрішніх справ на необхідність невідкладного реагування в передбаченому законодавством порядку на порушення політичними партіями, громадськими об'єднаннями та окремими громадянами вимог чинного законодавства України, які характеризуються в проявах пропаганди насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, неонацизму та шовінізму.

За прийняття такого рішення на черговій сесії облради сьогодні, 24 квітня, проголосували 96 зі 115 депутатів.

Нагадаємо, минулого тижня Одеська міська рада ставила на голосування проект рішення про заборону символіки ОУН-УПА. Проте така ініціатива одеських комуністів ухвалена не була, оскільки не отримала підтримки більшості депутатів міськради.

Зазначимо, що 21 квітня депутати Львівської міської ради під час сесії прийняли ухвалу, якою заборонили використовувати під час відзначення Дня перемоги не тільки радянську, а й нацистську символіку. У документі зазначено, що у Львові заборонено використовувати символіку СРСР, нацизму та комуністичну символіку.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.