для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Друже Музико на фестивалі Вишиванка-Фест
29.06.13
Етно-драйв гурт з Одеси «Друже Музико» вирушає на фестиваль рідної культури – "Вишиванка-Фест" у Дрогобичі. Свої вишиванки одеські музиканти вже випрасували і залюбки прикрасять вишиване дійство на Львівщині своїми патріотично-позитивними піснями.

І везуть з собою музиканти з Одеси на Львівщину не лише вишиванки, чудовий настрій і не просто колоритні співанки, а справжній патріотичний позитив, втілений у співанках, мисленні і вчинках етно-драйв гурту з берегів Чорного Моря. "Будь з нами, будь українцем!", - щоденно і ненастанно закликають музиканти «Друже Музико» своїх співвітчизників.

Пролунає це життєствердне гасло і зі сцени "Вишиванка-Фест" 30 червня. До речі, ця дата є знаковою у календарі українських патріотів, адже саме цього дня народився Роман Шухевич. І з цієї нагоди одеські музиканти обіцяють заспівати не лише власні пісні, а ще й славнозвісну співанку "Машингвери". Тож, нумо фестивалити разом – гайда на "Вишиванка-Фест"!
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.