для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Український гідрометцентр оголосив по Україні штормове попередження
30.09.13
У зв'язку з переміщенням циклону, у південній частині країни очікується ускладнення погодних умов. 30 вересня на півдні Одещини помірні дощі.

1-2 жовтня в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму пройдуть дуже сильні дощі.

3-4 жовтня у східній частині сильні дощі, в окремих районах можливий мокрий сніг, вітер посилиться до 15-22 м/с, у Криму місцями 25-30 м/с.

На більшій частині території 1-5 жовтня холодна погода з температурою повітря на 4-10° нижче норми, вночі на поверхні грунту заморозки 1-7°, місцями у повітрі 0-4°.

Штормове попередження оголошено також по Києву та Київській області. 1-5 жовтня на поверхні грунту очікуються заморозки 0-6°, по області місцями у повітрі 0-4°.

З 5 жовтня із західних областей України почнеться потепління. Очікується температура повітря від 7-12 градусів тепла. З 7 жовтня температура повітря підвищиться по всій території України. А істотне потепління очікується з 8-10 жовтня, температура буде вище норми, і досягатиме 15-20 градусів тепла по всій території України.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.