для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Київ та Одесу назвали найбільш благоустроєними
24.10.13
23 жовтня Уряд прийняв розпорядження «Про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2012 рік». Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Перше місце серед міст з населенням від 500 тисяч здобули міста Київ та Одеса. Друге місце посіли Донецьк та Дніпропетровськ, третє - міста Кривий Ріг та Львів.

За другою категорією населених пунктів (від 150 до 500 тис. населення) перше місце отримали міста Севастополь та Кременчук Полтавської області, друге місце - міста Вінниця та Миколаїв, а третє місце - міста Бердянськ Запорізької області, Івано-Франківськ та Луцьк Волинської області.

За третьою категорією населених пунктів (міста від 50 до 150 тис. населення) перше місце посіли міста Іллічівськ Одеської області та Комсомольськ Полтавської області; друге місце - міста Ковель Волинської області, Артемівськ Донецької області та Коломия Івано-Франківської області; третє місце - міста Лозова Харківської області, Червоноград Львівської області та Первомайськ Миколаївської області.

За четвертою категорією населених пунктів(міста до 50 тис. населення) перше місце здобули міста Радивилів Рівненської області та Славутич Київської області; друге місце - міста Глухів Сумської області, Миргород Полтавської області та Димитров Донецької області; третє місце - міста Снятин Івано-Франківської області, Чугуїв Харківської області та Ладижин Вінницької області.

За п'ятою категорією населених пунктів (селища) перше місце - селища Квасилів Рівненської області та Козача Лопань Харківської області; друге місце - селища Гребінки Київської області та Чорнобай Черкаської області; третє місце - селища Костянтинівка Миколаївської області, Велика Лепетиха Херсонської області та Залісці Тернопільської області.

За шостою категорією населених пунктів (села) – перше місце - села Гаврилівка Харківської області та Шотівка Херсонської області; друге місце - села Лукашівка Черкаської області, Кам'янка Житомирської області та Поляна Закарпатської області; третє місце - села Нижній Вербіж Івано-Франківської області, Музиківка Херсонської області та Мицівці Хмельницької області.

Відповідно до зайнятих місць, переможців нагородять дипломами Кабінету Міністрів України І, ІІ та ІІІ ступенів.

Переможці конкурсу визначені розпорядженням «Про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2012 рік».

Щорічний конкурс на визначення населених пунктів за показником благоустрою проводиться з 2002 року.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.