для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Телеканал Маркова позбавили ліцензії
14.11.13
Одеський окружний адмінсуд задовольнив позов Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, анулювавши ліцензію місцевого телеканалу «АТВ», який належить скандальному екс-нардепу Ігорю Маркову.

Приводом для подачі позову стала присутність в діючих документах каналу імені покійного Віталія Баранова. Останній володів 12% статутного капіталу телекомпанії. Після його смерті в 2009 році керівництво телеканалу повинно було переоформити свої ліцензії, вказавши в них спадкоємців Баранова, однак цього не зробило. Таким чином, відбулося порушення закону.

Представники каналу вже заявили, що найближчим часом мають намір оскаржити судове рішення в апеляційній інстанції. Термін подання скарги - 10 днів. До розгляду справи апеляцією вердикт чинності вступити не може.

Також зазначимо, що колектив «АТВ» направив лист президенту України Віктору Януковичу з проханням відновити ліцензію і розібратися, кому вигідно позбавляти телекомпанію ефіру.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.