для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Російські телеканали відкрито брешуть про Євромайдан
27.11.13
Російський державний телеканал Россия-1 в понеділок, 25 листопада, у вечірньому випуску новин показав сюжет про український Євромайдан під назвою Євромайдан 2013 - технологія європровокацій.

У сюжеті розповідалося про те, що бійці Беркута страждають від нападів демонстрантів і застосовують силу виключно в цілях самооборони після провокацій з боку прихильників «жорсткої євроінтеграції».

Журналісти телеканалу стверджують, що українських опозиціонерів навчають здійснювати провокації на спеціальних курсах у посольстві США в Україні. Там українців нібито вчать організовувати заворушення, протистояти міліції та вербувати нових прихильників через соціальні мережі.

«Учасники шести таких семінарів вже працюють як інструктори. Ланцюгова реакція пішла», - запевняє Россия-1, зазначаючи, що на Євромайдані всі стоять виключно за гроші.

На підтвердження цьому журналісти привели коментар одного з демонстрантів, який на камеру зізнався, що в мітингу бере участь тільки через матеріальну винагороду.

Проте тут брехня російських журналістів стала очевидною. Як виявилося, вони просто вирізали шматок з відео українського каналу 24, в якому йшлося про протилежну ситуацію. В оригінальному сюжеті розповідають не про прихильників євроінтеграції, а про її супротивників, яких Партія регіонів насправді скликала за гроші до будівлі Кабміну і на Михайлівську площу.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.