для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
«ВЕРЕМІЙ» вперше в Одесі
04.12.13
Патріотична фолк-метал команда, в межах туру «Гартуючи Вогнем», вперше завітає до Чорноморської пальміри. Концерт в Одесі відбуватиметься за підтримки місцевого етно-драйв гурту - формації патріотичного позитиву «Друже Музико».

Цього разу один із найвідоміших патріотичних гуртів України вирушив у музичні мандри здебільшого до тих міст, де раніше не доводилося презентувати свою творчість. Тож, тепер і одесити матимуть змогу дізнатися, як звучить melodic-heavy-folk - стиль, в котрому грає гурт. «Цей стиль складний, потужний і магнетичний. Наші твори - епічні полотна, вишиті складною музичною технікою, прикрашені звучанням флейти, скрипки й віолончелі. Міфологічні сюжети пісень сповнені символічними образами, героїчними мотивами, романтичними загадками», - зауважують про свій творчий напрямок самі музиканти «ВЕРЕМІЮ».

На одеській сцені зустрінуться дві надзвичайно енергетичні та потужні команди, два гурти, в чиїх піснях тріпоче любов до Батьківщини, два колективи, чия щира творчість ниточками пов'язує минуле нашої нації з майбуттям. Це буде концерт, котрий не можливо пропустити, якщо серцю близька українська етніка, якщо душі прагнеться року!

Коли: 8 грудня, 19:30
Де: CARDAN Music Club, вул. Преображенська, 66
Скільки: 40 грн.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.