для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Найпопулярніші імена серед малюків Одеси у 2013 році
15.01.14
Як повідомили у ДРАЦС реєстраційної служби Головного управління юстиції, у 2013 році в Одеській області при державній реєстрації народження дітям найчастіше присвоювались чоловічі імена Андрій, Богдан, Данило, Денис, Дмитро, Єгор, Кирило, Максим, Олександр, Роман, Сергій та жіночі - Анна, Анастасія, Валерія, Дар'я, Діана, Катерина, Олена, Ольга, Поліна, Світлана та Софія.

Такі звичні імена як Аркадій, Григорій, Петро, Семен, Лідія, Лілія та Сніжана за підсумками минулого року потрапили до рідковживаних імен.

Разом з тим, у палітрі імен з'являється все більше незвичних та екзотичних, таких як Гаспар, Еріон, Іон, Кайсар, Крістофер, Марсель, Рамі, а дівчаток - Альміра, Беатриса, Венера, Жасмін, Іліана, Маріамі, Мілоліка, Мішель-Віола.

Відзначимо, що в перший день нового 2014 року в міських пологових будинках відбулося 15 пологів і на світ з'явилося 16 дітей. Першою, під бій курантів і залпи салютів, на світ з'явилась дівчинка вагою 3700 грамів і зростом 56 сантиметрів яку батьки назвали Алісою.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.