для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Україна і ЄС підписали асоціацію
27.06.14

Україна і Європейський Союз завершили підписання Угоди про асоціацію. Підпис під економічною (заключною) частиною документа поставив президент України Петро Порошенко і лідери всіх країн-членів ЄС.

Метою Угоди є поглиблення політичної та економічної інтеграції з ЄС, та створення поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Таким чином, дія зони вільної торгівлі може початися вже з 1 листопада, але лише у випадку, якщо Верховна Рада ратифікує його до завершення літньої сесії.

«Протягом останніх місяців українці заплатили величезну ціну за свій європейський вибір. Думаю, це має вартувати чогось», - сказав Порошенко у своїй промові в Брюсселі перед початком церемонії підписання Угоди.

Також президент закликав країни-члени Євросоюзу зробити заяву про те, що Україна колись може стати членом ЄС: «Ця заява нічого не вартуватиме для ЄС, але означатиме дуже багато для українців», - зазначив він.
Нагадаємо, Україна і Європейський Союз планували підписати Угоду про асоціацію ще майже сім місяців тому, під час саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі, 29 листопада 2013 року. Втім, за тиждень до саміту уряд Миколи Азарова призупинив процес євроінтеграції, що призвело до масових протестів.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.