для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
СБУ відновлює нацсимволи на Говерлі та шукає українця-вандала
19.10.07
Одразу після отримання повідомлень від громадян України сьогодні із 6-ї години ранку дня на місці події працюють оперативно-слідчі групи Служби безпеки України, які у взаємодії із органами внутрішніх справ здійснюють усі передбачені законодавством України процесуальні дії та пошукові заходи. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"СБУ на цей час встановила, що до скоєння злочину причетні представники незареєстрованої в Україні та забороненої Українським Судом організації "Євразійська спілка молоді". Серед них - громадянин України, який обґрунтовано підозрюється в організації скоєння акту вандалізму на горі Говерла. Зараз він перебуває на території Російської Федерації", - йдеться у повідомленні СБУ.

Співробітники СБУ разом із громадськими організаціями та органами влади Івано-Франківської та Закарпатської областей проводять на горі Говерла роботи з відновлення пошкоджених вандалами символів нашої держави.

ZAXID.NET
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.