для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Оголошено конкурс на кращий ескіз Великого Державного Герба України
25.10.07
Міністерство культури і туризму оголосило конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України. Конкурс проводиться з 23 жовтня 2007 року по 1 вересня 2008 року.
Згідно повідомлення, головним елементом великого Державного герба України має бути Знак Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України) з урахуванням герба Війська Запорізького.
За результатами конкурсу Комісія з підготовки і проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України шляхом голосування визначить кращий ескіз і проінформує Кабінет Міністрів про результати конкурсу.
Також встановлені премії для авторів кращих ескізів: перша премія складає 12 тис. гривень, друга - 8 тис. гривень, третя - 5 тис. гривень.
Якщо Комісія за наслідками конкурсу не присудить першу премію, вона проінформує Кабмін про результати і про необхідність продовжити термін конкурсу.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.