для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
VІІІ Міжнародний конкурс з української мови триватиме понад півроку
04.11.07
9 листопада в Кіровограді урочисто відкриється VІІІ міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
Як повідомили в оргкомітеті конкурсу, за визначенням преси, цей конкурс - одна з наймасовіших патріотичних акцій в Україні. Щороку у цьому мовному марафоні беруть участь понад 5 млн. школярів і студентів.
Стартує конкурс в День української писемності та мови. Цього ж дня по всій Україні відбудеться перший етап турніру – школярі, студенти та інші учасники напишуть Диктант національної єдності.
Триватиме конкурс понад півроку.
Серед конкурсантів – школярі, учні професійно–технічних училищ, технікумів, коледжів та студенти вищих навчальних закладів різних міністерств України, а також молодь української діаспори. Торік до конкурсу долучилися, згідно з наказом міністра оборони України, і військові.
Метою цього унікального мовного марафону, як зазначається в Наказі міністра освіти і науки України, є “сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу”, а завданням – “підвищення рівня знань з української мови, виховання у молодого покоління українців любові до мови, свого народу, усвідомлення того, що українська мова є генетичним кодом української нації”.
Організатори конкурсу – Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури і туризму, Міністерство оборони, Міністерство закордонних справ та Ліга українських меценатів.

повідомляє УНІАН
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.