для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Поздоровляємо з Днем Української Мови та Писемності!
09.11.08
Свято, листопада, Нестора-литописця, День, Української, мови, Писемності, Просвіта, Т.Шевченка, літератури, цензурою, народу, Сьогодні, 9 листопада, православна церква вшановує пам'ять святого преподобного Нестора-літописця, а вся Україна у цей день святкує День Української Мови та Писемності.

День Української Мови та Писемності запроваджено у 1997 році за ініціативою Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка Указом Президента України. Це - одне з наймолодших державних свят..

Історія не сприяла розвитку української мови як самостійної та повноправної. Чимало класиків української літератури постраждали через боротьбу за власну мову, яку довгий час забороняли і обмежували цензурою. Але не зважаючи на все наші предки зберегли і донесли до нас Українську мову! За це їм велика подяка!
Хочемо закликати вас, словами класика, "...Як парость виноградної лози, плекайте мову!" Адже мова то найперша і найголовніша ознака індивідуальності народу. Якщо ми втратимо нашу мову, ми втратимо і нашу індивідуальність!
Від щирого серця вітаємо вас з цим великим святом!

З Повагою, адміністрація Порталу Українців Одещини
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.