для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Від сьогодні в Україні розпочинається поминальний тиждень
16.11.07
Від сьогодні в Україні розпочинається поминальний тиждень за мільйонами жертв Голодомору, заявив Віктор Ющенко сьогодні під час презентації відеокліпу Оксани Білозір «Свіча», присвяченого трагедії 1932 – 1933 років.

«Мені б дуже хотілося, щоб в ці дні Українська нація мала велике серце», – сказав В. Ющенко, наголосивши, що нинішнє покоління має глибоко усвідомити масштаб пережитого Україною лихоліття і зробити все для збереження пам’яті про загиблих. У зв’язку з цим Президент закликав кожного українця в День вшанування жертв Великого голоду засвітити свічку на знак шани загиблих.

Глава держави відзначив важливість встановлення історичної правди про тогочасні події, зокрема кількості жертв, загиблих у роки Голодомору в Україні. «Нам треба йти дорогою, яка б привела нас до правди 1932 – 1933 років», – підкреслив він, додавши водночас, що цей процес, безумовно, не буде легким.

В. Ющенко висловив вдячність авторам і організаторам презентації за їх високу громадянську позицію та небайдужість до трагедії 1932 – 1933 р.р., а також присутньому на заході першому Президенту України Леоніду Кравчуку, за часів керівництва якого в нашій державі в 1992 році було встановлено перший Пам’ятний знак жертвам Голодомору.

Повідомляє прес-служба Президента України
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.