для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Мерія проти злочинності
21.08.07
І за здоровий спосіб життя.
Завтра, 22 серпня пройде засідання виконавського комітету міських зборів. До порядку денного включені такі питання: підготовка дитячий-юнацьких спортивних шкіл до осінньо-зимового періоду 2007-2008 навчального року (доповідь начальника міського управління по фізичній культурі і спорту Лариси Терехиной), хід виконання рішення Одеської міської ради «Про затвердження комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорона має рацію і законних інтересів громадян на 2006-2008 роки» за 2006 рік і І півріччя 2007 року. З цього питання з доповіддю виступить в.о. начальника юридичного управління міськради Олена Азаркина.
До порядку денного також включені питання по роботі служби у справах дітей, управління розвитку споживчого ринку і захисту прав споживачів, управління екологічної безпеки, а також ряду інших структурних підрозділів міської ради.
Єва Поланськая, Медіагрупа ГЛАС.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.