для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Відкриється виставка «Тобі, улюблена Одеса»
22.08.07
2 вересня в 16:00 в приміщенні Одеського Музею західного і східного мистецтва відбудеться відкриття виставки «Тобі, улюблена Одеса». Виставка представляє роботи таких художників як Олег Пінчук, Сергій Поярков, Марія Прімаченко і Віталій Парастюк.
Скульптури Олега Пінчука пронизані особливою філософією. Вони архаїчні і сучасні, фантастичні і реальні одночасно. У його роботах дуже багато загального з творчістю Марії Прімаченко, чиї роботи так само будуть представлені на виставці.
У кольорових графічних композиціях художниці знаходять своє втілення що йдуть з надр народної міфології образи фантастичних звірів і птахів. Її творчість – це згусток емоційних вражень від переказів, легенд і від самого життя. Роботи художниці вперше експонуються в Одесі.
Справді невичерпну енергію черговий раз можна буде побачити в нових роботах Сергія Пояркова. Тільки рух вгору, до підкорення своєї творчої вершини, при цьому залишаючись самим собою – ось життєве кредо майстра.
Творчість Віталія Парастюка чудова високою культурою форм, композиції і кольору. Теплі графічні роботи і символьний живопис роблять художника впізнанним і неповторним в своєму прагненні передати суть предметів і явищ, пізнанні добра і зла, чорного і білого.
Виставка продовжиться до 25 вересня.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.