для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Одеська міськрада подала до суду на ринок «7-й кілометр»
22.08.07
Одеська міська рада подала до суду на ТОВ «Промтоварний ринок» (ринок «7-ий кілометр» з вимогою виплатити до міського бюджету 498 млн. грн.
Як повідомляє «КоммерсантЪ-Україна» з посиланням на позовну заяву, місто надало господарському суду області договір, згідно якому з 1988 року ринок на сьомому кілометрі Овідіопольськой траси повинен був виплачувати до бюджету 25% своїх доходів, хоча жодного разу цього не зробив.
Cудове провадження у справі Одеської міськради відносно ООО «Промтоварный рынок» відкрили 3 серпня поточного року. 13 серпня воно було вперше розглянуте по суті, проте із-за нез'явлення представника третьої сторони (кооперативної фірми «Нива», яка повинна надати суду ряд документів у справі), засідання перенесли на 19 вересня.
У позовній заяві Одеської міськради до ООО «Промтоварный рынок» позивач указує, що в 1988 році радгосп Овідіопольського району Одеської області «Авангард», кооперативи «Промтоварный рынок» і «Ралі» підписали договір про створення асоціації «Авангард» для організації діяльності ринку в районі сьомого кілометра Овідіопольськой траси (на той момент ринок був стихійним). Асоціація звернулася в міськвиконком з проханням надати в тимчасове користування земельну ділянку. При цьому «Авангард» зобов'язувався «своєчасно відраховувати до бюджету міста 25% доходу від діяльності асоціації по експлуатації тимчасового промтоварного ринку». 20 жовтня 1988 року міськвиконком вирішив визначити майданчик під будівництво ринку, замовником по проектуванню і будівництву виступило КАТП-152801 Одеського міськвиконкому. У 1993 році на базі «Авангарду» було створено ТОВ «Промтоварний ринок», його генеральним директором став колишній директор радгоспу «Авангард» Віктор Добрянський.
Позивач стверджує, що з моменту створення ринку по теперішній час «не відбулося жодного перерахування грошових коштів».
У своєму позові міська рада Одеси просить суд зобов'язати ООО «Промтоварный рынок» виплатити 0,5 млрд грн до міського бюджету, називаючи цю суму чвертю доходу від діяльності ринку. Втім, в тій же заяві позивач просить призначити судову бухгалтерську експертизу фінансової і господарської діяльності відповідача «для визначення доходу від діяльності «Промтоварный рынок».
Із слів співробітника міськради, яка побажала залишитися неназваним, міські чиновники готували розрахунки виходячи з того, що площу ринку складає 68 га, а загальне число торгуючих — 60 тис. чоловік.
Генеральний директор ТОВ «Промтоварный рынок» Віктор Добрянський заявив, що «Позов нічим не обгрунтований — це все рейдерськая атака в чистому вигляді — у мене хочуть забрати ринок».
Джерело: proua
Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.