для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
В Одесі почався конкурс на проект пам'ятника Калнишевському
03.03.08
Сьогодні в Одесі почався конкурс на кращий проект пам'ятника отаманові Запорізької Січі Петру Калнишевському. Документи для участi у творчому змаганні одержали 7 людей. Про це кореспондентові "Одесiнформу" повідомили в мунiципальному управлінні архітектури та містобудування (УАМ).
Конкурс протриває до 7 травня. За словами заступника головного архітектора Одеси Юрія Четакова, протягом цього часу видаватимуться заявки на участь у конкурсі й ухвалюватимуться проекти.
Конкурс проводиться згідно з рішенням міськвиконкому, прийнятим 14 лютого. Призовий фонд – 100 тис. грн. Монумент буде споруджено на залучені кошти. Передбачуване місце розташування скульптури – на розі проспектів Шевченка та Гагаріна, біля обласної держадміністрації.
До складу журі ввійшли почесний голова благодійного фонду іменi П. Калнишевського Валерій Балух, начальник УАМ Володимир Колокольников, керівник регiонального управління архітектури Володимир Яровий, Емілія Михайленко, яка виконує обов'язки головного художника Одеси, народний депутат Лесь Танюк і низка мiсцевих архітекторів.
Установку пам'ятника ініціював губернатор Микола Сердюк.

Повідомляє Одесiнформ
Закладки: 
Коментарі:  3


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.