для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
УЄФА: Одеса готова прийняти Євро-2012
06.03.08
Фахівці УЄФА визнали, що Одеса готова перейти в статус основних міст, що приймають Євро-2012, повідомив глава профільного Національного агентства Євген Червоненко.

Представники УЄФА зробили свої висновки на основі нинішнього рівня туристичного досвіду Одеси, високого інтелекту її громадян, готовності готелів і логістики прийому туристів. За словами Є. Червоненко, не дивлячись на відсутність остаточного рішення із цього приводу, Одеса повинна готуватися до чемпіонату «на 150 відсотків».

«УЄФА неупереджені, і якщо Львів, наприклад, не буде готовий до проведення ігор, то Чемпіонат прийме або Харків, або Одеса», - завірив після закінчення зустрічі з мером Едуардом Гурвіцем голова Національного агентства по підготовці і проведенню змагання. Крім того, він підкреслив, що проект Євро-2012 – це комплексна програма, «націлена на підвищення рівня всієї держави, а не тільки міст-учасників». До того ж, для доставки гостей планується використовувати Одеський порт, тому заходи, що проводяться сьогодні для удосконалення зовнішності і інфраструктури міста, «зіграють свою роль в майбутньому». Є. Червоненко додав, що 5 березня прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко підписала комплексну програму по підготовці до прийому Євро-2012, а 7 березня буде уточнений конкретний план підготовки по регіонах.

За матеріалами Одесінформ
Закладки: 
Коментарі:  3


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.