для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Виділені кошти для погашення заборгованості за комунальних послуги малоімущих одеситів
25.08.07
На підставі ухваленого в липні рішення Одеської міської ради «Про внесення змін і доповнень до Міської цільової програми надання соціальних послуг і інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2007 рік», виділені кошти для надання одноразовій матеріальній допомозі на погашення заборгованості і оплату за опалювання і гаряче водопостачання соціально незахищеним верствам населення міста Одеси на загальну суму 492 018 грн. 82 коп.
Управлінням фінансів Одеської міської ради вказані засоби будуть перераховані на особовий рахунок управління соціального захисту населення і праці Одеської міської ради.
Управлінням соціального захисту населення і праці в п'ятиденний термін після надходження фінансування буде перераховано: ВАТ «Одессагаз» 290 254 грн. 78 коп., ВАТ «Одеська ТЕЦ» 42 704 грн. 15 коп., КП «Теплопостачання міста Одеси» – 159 059 грн. 89 коп.
Про це повідомляє управління інформації одеської міськради.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.