для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Чим страшні ліберальні пророки?
19.04.08
Десь у другій половині минулого століття під час суспільної ейфорії та пишномовних дифірамбів щодо безмежних можливостей науково-технічної революції в поєднанні з перевагами розвинутого соціалізму, ЗМІ раптом зарясніли обіцянками про те, що наступне століття стане епохою небаченого вторгнення психології, парапсихології та футурології в громадське життя.

Здається, ніхто з формальних чи неформальних провідників нації не звернув особливої уваги на таку обставину. Тоді ж почалася активна піар-кампанія про конвергенцію капіталізму в соціалізм. Згодом прискорення, перебудова... Генсек Горбачов вкупі з такими псевдопсихологами, як Алан Чумак, Кашперовський та іже з ними справді стали емблемами нової епохи, епохи так званої ліберальної демократії, в процесі становлення якої психотехнічні засоби, розроблені ідеологами, конструкторами та виконавцями сценарію обдирання народу, досягли воістину небаченої досконалості. Віковічні сподівання нації на торжество справедливості потонули в словесних потоках психо-піар-технологій, брехні та дезінформації. Нічого не змінилось на краще. Навпаки, ще з більшою лавиноподібною швидкістю та ґрунтовністю під показушні прокльони на адресу комуністів в Україні стали виконуватись марксистсько-ленінські засадничі принципи про ліквідацію сім’ї, титульної нації, приватної власності її членів тощо. І весь цей деструктив супроводжєтьсяся, як і при совдепії, шаленою тріскотнею про об’єктивну ходу історії та фаталістичну відсутність альтернативи антинародним реформам. Щоправда, без колишньої пустопорожньої балаканини про діалектику ролей особи та народу у тій об’єктивній ході. Отже, як це не дивно, в добу незалежності, навіть за умови повного скасування диктатури пролетаріату, можемо стверджувати, що справа Маркса-Леніна в царині винищення українців живе і перемагає.

Демократично-ліберальна камарилья або замовчує, або пороявляє глухе невдоволення діями диктатора Лукашенка, під орудою якого мовне становище білорусів не набагато гірше українського, але збережена від повного руйнування та грабунку і навіть примножена соціальна, промислова та аграрна інфраструктура. Диктатор до того ж забороняє різноманітні соціологічні експерименти з характерними заздалегідь заданими опитуваннями респондентів та екзіт-полами, результати яких загадковим чином не на користь нації впливають на прикінцеві підсумки виборів.

Той же бацька-диктатор розпорядився провести унікальні генетично-молекулярні дослідження з тим, щоб виявити і зберегти в майбутному національно-етнічні; особливості білорусів, бо кожен народ створений Богом, неповторний єдиний і має право на вічне життя. Небезпечний прецендент! Бо в Борисполі ловлять й одразу ж відпускають ізраїльських туристів, які в пробірках вивозять за бугор запліднені яйцеклітини українських жінок. Це ж набагато компактніше і зручніше, ніж торгувати дорослими рабами! Бо пророцтва Маркса-Леніна та ідеологів лібералізму про злиття націй знову, як і при Сталіні в СРСР, з особливою ретельністю здійснюються в одній, окремо взятій Україні, а не поголовно у всіх колишніх республіках СНД. Міняється доба, змінюються соціальні стандарти. Колишній комуно-атеїзм з його аплогетами дружно почимчикував до різноманітних православних, католицьких, мусульманських конфесій, патріархій та сандеївських сект (вони ображаються, коли їх так називають. «Ми – не секта, – кажуть вони, ми «церков»!), а пророцтва класиків та вождів пролетарських революцій про зубожіння трудящих саме в нас незмінно здійснюються! І саме нам, українцям, соціологами та демографами байдуже і нахабно пророкується, тобто планується скорочення чисельності удвічі чи то утричі.

Здавалося б, запропонуйте молодим подружнім українським парам житло, техніку, землю, реманент, дешеву позику для відновлення виробничого потенціалу села, і питання зрушить з мертвої точки. Ні, нема. Такий підхід на думку деяких патріотів дуже нагадуватиме період комсомольських путівок. Тому для незалежної України він не підходить. З такого приводу варто навести історичний казусу. Коли Грушевському сказали, давайте запропонуємо селянам землю без викупу, він відповів: «А чим тоді ми відрізнятимемось від комуністів?»

Чим закінчився оригінальний підхід вождів УНР до земельного питання всім відомо. Отже проблема, виявляється, полягає в тім, щоб відрізнятись, коли треба відрізнятись, і не відрізнятись, коли відрізнятись не треба. Це просте, але надзвичайно важливе уміння, особливо для державного діяча.

Руслан МОРОЗОВСЬКИЙ

(http://banderivets.org.ua/)
Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.