для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Угорщина знімає документальний фільм про Голодомор
23.04.08
Президент України Віктор Ющенко дав інтерв'ю Першому національному каналу угорського телебачення, яке готує українсько-угорський документальний фільм про Голодомор 1932-1933 років.

Президент нагадав про масштабні людські втрати, яких зазнала Україна внаслідок голоду 1932-1933 рр., підкреслив штучний характер голоду. "Це не рік, коли у нас не було урожаю", - сказав він, запевнивши, що Україна стабільно виступала експортером зерна в ті роки в рамках політики хлібозаготівель. "Це був політичний задум розправи над найнезалежнішим класом, яким було в тридцяті роки українське селянство", - сказав Президент, також він висловив задоволення процесом визнання Голодомору міжнародним співтовариством, а також відновлення історичної правди.

Фільм вийде в ефір Першого національного телеканалу Угорщини орієнтовно в кінці травня. Під час роботи над фільмом творча група планує зустрітися з істориками, дослідниками, тими, хто пережив 1932-1933 рр., а також звернутися до архівних і музейних матеріалів. Зйомки відбуватимуться в місцях трагедії - в південних, східних і центральних областях України.

Повідомляє http://utro.ua/
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.