для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
МЗС Росії отримало ноту протесту від МЗС України
06.05.08
МЗС, Росія, Україна, нота протесту, чорноморський флот, ракетаМіністерство закордонних справ вручило ноту протесту раднику-посланнику посольства Росії в Україні Всеволоду Лоскутову щодо дій Чорноморського флоту РФ з випробування авіаційної ракети на території України. Представникам Росії були надані документи, підтверджуючі приналежність ракети майну однієї з військових частин Чорноморського флоту РФ.

"Як з'ясувалося, 15 квітня 2008 року в районі полігону бойової підготовки П-34 дослідницьке судно ЧФ РФ здійснювало випробування ракети, під час якого вона була втрачена", заявив МЗС.
"Звертає на себе увагу той факт, що проведення випробувань не було ніяким чином узгоджено з українською стороною. Але угодою 1997 року про статус і умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, зокрема пунктом 2 статті 8, визначається, що заходи бойової і оперативної підготовки можуть проводитися виключно за узгодженням з компетентними органами України", відзначили в МЗС України.

"Україна підкреслює неприпустимість порушення визначених в базових угодах умов перебування Чорноморського флоту Росії на території України і вимагає надати роз'яснення щодо згаданого інциденту і прийняти всі необхідні заходи щоб уникнути подібних випадків в майбутньому", заявив МЗС.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.