для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
У Криму буде більше російських прапорів ніж Українських!
07.05.08
Крим, Україна, акція, прапори, Прорыв 7 травня в Криму стартує акція «В каждом окне — российский флаг». Про це повідомила Надія Полякова — голова Кримського відділення молодіжної організації «Прорыв», що виступила ініціатором і організатором акції. За інформацією Н.Полякової, також в числі організаторів акції «В каждом окне — российский флаг» — громадське об'єднання «Русское содружество».
Як повідомила лідер кримського «Прориву», акція проходитиме протягом 9 днів — по одному дню в 9 містах Криму: спочатку в Сімферополі, а потім в Севастополі, Керчі, Феодосії, Євпаторії, Саках, Ялті, Алушті і Бахчисараї. «Зараз наші активістки шиють державні прапори Російської Федерації, які будуть роздаватись в кримських містах із закликом до кримчан вивісити їх з своїх вікон і балконів», — сказала Н.Полякова. Всього планується роздати до 9 тисяч російських прапорів.
Крім того, за словами Н.Поляковой, будуть пошиті великі прапори РФ, які передбачається повісити на найвищих будівлі в кримських містах, де пройде акція. «В ході акції ми виступимо з ініціативою щороку відзначати в Криму День свята російського прапора», — додав голова Кримського відділення молодіжної організації «Прорив».


За матеріалами http://news.allcrimea.net
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.