для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
З Днем Перемоги!
08.05.09
Україна, Перемога, Поздоровлення, 9 травня, ВетераниДорогі наші ветерани! Прийміть поздоровлення з великим святом - Днем Перемоги!
Цього дня ми згадуємо полеглих і живих, воїнів і мирних жителів - всіх, завдяки кому була завойована перемога у Великій Вітчизняній - Другий Світовий війні, хто визволяв нашу землю. 9 Травня - День легендарної перемоги над фашизмом в Другій Світовій - Великій Вітчизняній війні і День пам'яті загиблих воїнів. Цей День Великої Перемоги святкують не тільки ветерани Великої Вітчизняної війни, але і їх діти, внуки, правнуки. Обов'язок кожного громадянина сьогодні - є обов'язок пам'яті перед солдатами, які загинули за нашу землю, що лежать в землі Одещини, Донеччини, Закарпаття!
Перемога Українців разом з іншими націями була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю від неволі, рабства і зла. Вони захищали цю землю, землю яку вони передали нам в спадок, гинули за неї, гинули за нас і їх любов до цієї землі, до України була справжньою, відданою і надзвичайно глибокою.

Ми пам'ятаємо, пам'ятаємо тих, хто поліг за визволення Української землі, незалежно від національностей, віросповідань і політичних поглядів! Ми їм безмежно вдячні! Ми раді вітати тих, хто живий, Зі Святом Вас, Дякуємо Вам і многії літа!


З Днем Перемоги, з Днем Пам'яті, з Днем Примирення!

Адміністрація "Порталу Українців Одещини"
Закладки: 
Коментарі:  2


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.