для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Президент обіцяє добитися статусу учасників бойових дій для ОУН УПА.
09.05.08
Новини України, УПА, ОУН, Президент, Учасники войових дійПрезидент Віктор Ющенко обіцяє добитися надання Верховною Радою статусу учасників бойових дій Другої світової війни воїнам Організації Українських Націоналістів і Української Повстанської Армії.

Про це він заявив в спеціальному проекті програми «Дуель» телеканалу «Україна» «Велика вітчизняна війна: уроки для України».

«Ми говоримо про статус учасника визвольних змагань тих людей, які в різні часи прислужилися українській незалежності. Я знаю, що в парламенті йдуть досить непрості дискусії з цього питання. Законопроект такий внесений до парламенту, і я робитиму все для того, щоб він в парламенті був розглянутий і позитивно розглянутий», - сказав Ющенко.
Президент висловив також надію на примирення між ветеранами Великої Вітчизняної війни і воїнів УПА.

«Упевнений, що через правду, через діалог, через взаємоповагу ми це питання рухатимемо, і знайдемо тут згоду», - відзначив він.

Ющенко висловив ініціативу проведення в Секретаріаті Президента після святкування Дня Перемоги наради за участю основних ветеранських організацій і УПА на тему викладу національній історії періоду ВОВ в підручниках і літературі.

«Поговоримо в контексті національної історії, методики, зміни в підручники. Я б запросив на цю нараду міністра освіти. Я впевнений, що у нас буде конструктивна розмова, і ми почуємо один одного», - резюмував Ющенко.

Повідомляє http://ua.proua.com
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.