для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Служба безпеці України заборонила Лужкову в'їзд на територію України
12.05.08
Новини України, СБУ, Служба Безпеки України, Лужков, заборонаСлужба безпеці України заборонила мерові Москви Юрію Лужкову в'їзд на територію нашої держави. Про це повідомила начальник прес-служби СБУ Марина Остапенко.

У зв'язку з тим, що громадянин Російської Федерації Юрій Лужков нехтував попередженням СБУ про неприпустимість здійснення дій, які завдають шкоди національним інтересам України і її територіальної цілісності, відтепер меру Москви заборонений в'їзд до України. Як відзначила Остапенко, зараз СБУ з'ясовує всі обставини провокаційних висловів Юрія Лужкова в Севастополі 11 травня.
СБУ також винесла попередження депутату Держдуми Росії Костянтину Затуліну про недопущення недоброзичливих публічних заяв, які протирічать національному законодавству України.

В той же час СБУ висловлює подяку політичним силам і громадським організаціям, які виступили в захист національного суверенітету України.

Нагадаємо, що мер Москви Юрій Лужков збирається поставити перед російським керівництвом питання про перегляд договору про дружбу між РФ і Україною. Раніше Лужків заявляв, що Севастополь не увійшов до числа територій, які радянський лідер Микита Хрущов передав Україні, і питання про приналежність міста залишається невирішеним.


За матеріалами http://novosti.ua/
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.