для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
«Інтер» має провести службове розслідування і оприлюднити дані про хід голосування
20.05.08
Новини України, Ведликі Українці, Фальсифікація, ІнтерСпівведуча «Великих українців» вважає, що у разі підтвердження маніпуляції результати проекту слід переглянути.
Ганна Гомонай, одна з ведучих проекту «Великі українці» на телеканалі «Інтер», вважає, що телеканалу слід провести службове розслідування, аби перевірити інформацію про масове накручування рейтингу Ярослава Мудрого та Миколи Амосова, про що повідомив шеф-редактор проекту Вахтанг Кіпіані. На прохання «Телекритика» пані Ганна прокоментувала заяву колеги.

«Я переконана, що канал має провести "службове розслідування", оприлюднити всі дані про хід голосування, - каже ведуча. - Принаймні, за останній тиждень. Так само доцільно було б перевірити телефонні номери, з яких здійснювалися масові дзвінки. Тим більше, що автори пректу, англійці, цей шлях уже проходили. Якщо дані про фальсифікацію будуть підтверджені - результати програми, на мою думку, слід буде переглянути. Як би це не було прикро перед Україною і Ярославом Мудрим».
Перемога Ярослава Мудрого у проекті була для Ганни, за її словами, повною несподіванкою. «І не тому, що Ярослав Мудрий не вартий першого місця - його місце в історії, безперечно, поза сумнівами. А тому, що за 8 місяців проекту Ярослав Мудрий жодного разу не входив навіть у трійку переможців. А станом на 14 травня, коли в ефір вийшов документальний фільм про Ярослава Мудрого, він справді був на 4 місці. Тому, очевидно, що переважну кількість голосів, яка не тільки дозволила князю перемогти, але і зробити це з колосальним відривом від інших претендентів – Ярослав Мудрий отримав за останні 2 дні перед ефіром», - каже ведуча.

Повіджомляє: http://www.telekritika.ua («Телекритика»)
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.