для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Звернення до громадськості та державних установ Одеської області
21.05.08
Новини Одеси, Одещини, Звернення, Чорноморське Гайдамацьке З'єднання, Державний комітет рибного господарства УкраїниКозацьке товариство Чорноморське Гайдамацьке З'єднання українського козацтва висловлює свою підтримку у проведенні реформування, які проходять в обласних структурах Державного комітету рибного господарства України під керівництвом Володимира Волкова.

В Одеській області на прохання голови Одеської обласної ради М. Скорика та в.о. голови Одеської державної адміністрації М. Кісеолара створено нову структуру: управління Одесько–Чорноморської держрибоохорони, до складу якої включено Вилковський та Одеський тервідділи Західно-Чорноморського державного управління охорони.
Завдяки новій політиці голови управління Одесько–Чорноморської держрибоохорони Сергія Коротича, козаками екологічного підрозділу Чорноморського Гайдамацького З'єднання на протязі останніх місяців проводяться спільні рейди з інспекторами держрибоохорони по збереженню водних живих ресурсів в Одеській області. Завдяки цій роботі в деяких районах Одеської області значно зменшились випадки відкритого браконьєрства на водоймищах.

Однак на Одещині, з боку деяких структур лунають заклики проти проведення реформування рибної галузі України. Ці структури та окремі особи зацікавлені у консервації старої неефективної корумпованої системи для вирішення своїх особистих вузькокланових інтересі, які ідуть в розріз державній політиці та інтересам українського народу.

Усвідомлюючи велике державне значення проведення реформ, козацьке товариство Чорноморське Гайдамацьке З'єднання закликає всіх підтримати прогресивне починання Державного комітету рибного господарства України.

Козацьке товариство Чорноморське Гайдамацьке З'єднання і надалі готове співпрацювати і надавати посильну допомогу одеській рибоохороні не тільки у проведенні оперативних заходів, але і у проведенні інформаційно – просвітницькій роботи.


Довідка: у квітні 2008 року у м. Києві між Державним комітетом рибного господарства України та Українським козацтвом було укладено Меморандум про співпрацю та взаємодопомогу, який особисто підтримав Президент України Віктор Ющенко. Від Українського козацтва текст Меморандуму підписано Верховним отаманом Ігорем Вардинцем.

Прес служба Чорноморського Гайдамацького З'єднання
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.