для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
СБУ оприлюднює радянські інструкції з фальсифікації Української історії
23.05.08
Новини України, СБУ, ІсоріяСлужба безпеці України вважає своїм пріоритетним завданням максимально відкрити для вітчизняного суспільства і світової громадськості раніше засекречені матеріали про боротьбу українців за свою незалежність.

Про це заявив в.о. голови Служби безпеці Валентин Наливайченко на міжнародній науковій конференції «Український національно-визвольний рух в ХХ столітті: зовнішньополітичне вимір», яка проходить сьогодні в Дипломатичній академії.

«Наша головна мета – очистити українську історію від брехні, фальсифікації і працювати тільки з правдивими документами», - сказав В. Наливайченко.
За словами керівника СБУ, ретельне вивчення раніше засекречених історичних джерел свідчить, що український національно-визвольний рух, зокрема, в роки Другої світової війни і після неї, не зосереджувався тільки на внутрішніх справах, а мав європейські масштаби.

В. Наливайченко повідомив, що всі розсекречені матеріали сьогодні є доступними для широкої громадськості. Вони розміщені на офіційному веб-сайті СБУ, з ними виданий окремий комп'ютерний диск, також ведеться робота з підготовки і обнародування відповідних друкарських видань.
«Ми не приховуємо історію. Серед реальних історичних свідчень про українську боротьбу за незалежність можна знайти і радянські інструкції – як фальсифікувати історичну правду», - відзначив глава Служби безпеці.


Джерело: http://obkom.net.ua
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.