для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Захистимо українців в Україні
01.06.08
Новини України, Захист, Віче, Конгрес Українських Націоналістів, Українська партіяСьогодні в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбулося віче «Захистимо українців в Україні».

Як передає кореспондент УНІАН, захід організували обласні та міські організації Конгресу українських націоналістів та Української партії.

Учасники віче вимагають від влади вжити додаткових заходів, «не втратити не тільки українця в Україні, але й саму Україну як державу». Вони вимагають прийняття Верховною Радою України протягом найближчого часу “необхідних законів щодо відновлення прав українців в Україні як корінної нації, зміни системи виборів, очищення інформаційного простору від окупації, прийняття дієвих законів боротьби з корупцією та внесення в український паспорт графи про національність”.
У резолюції віче міститься вимога до уряду України провести ревізію кадрів щодо їх професійності та “незалежності від кланів”, атестацію всіх представників владних структур на знання державної мови, впровадження дієвих заходів боротьби з інфляцією. Від президентських структур вимагають захистити територіальний та економічний простір України.

Учасники віче попереджають, що у випадку ігнорування їх вимог владними структурами вони будуть закликати громадськість України до проведення загальноукраїнських заходів протесту.

Повідомляє http://unian.net
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.