для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Нацбанк – це не «розмінна монета» в політичних іграх
03.06.08
Новини України, НБУ, Національний Банк України, Ігор КРІЛЬНародний депутат України, голова політичної партії Єдиний Центр Ігор КРІЛЬ закликає прем’єра Юлію ТИМОШЕНКО не втягувати в політичні ігри Національний банк України.

«Небезпечно використовувати установу, що забезпечує фінансову стабільність всієї країни, як політичну «розмінну монету», – говорить І.КРІЛЬ.

Він зазначає, що НБУ завжди витримував нейтралітет у стосунках з владними інституціями, у тому числі з Кабміном. І.КРІЛЬ нагадує, що члени Нацбанку підтримали уряд в антиінфляційних заходах і не спекулювали на цю тему.
За словами депутата, останнім часом складається враження, що «прем’єр ладна звинуватити в економічних негараздах України будь-кого, навіть членів своєї команди, тільки б не відповідати за прорахунки власного Кабміну». «Пригадаймо, як віце-прем’єр Григорій НЕМИРЯ закликав НБУ швидше зважитись на подальше зміцнення гривні, а через деякий час, коли гривню все ж таки укріпили, Тимошенко звинуватила НБУ у «війні зі своїм народом», – зауважує І.КРІЛЬ.

«Прем’єру потрібно припиняти традицію пошуку ворогів і нарешті взятися за вирішення соціально-економічних проблем України», – наголошує депутат.

Прес-служба Єдиного Центру
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.