для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Одеські прихильники НАТО розгорнули наметове містечко
30.06.08
НАТО і Україна, Євроатлантична інтеграція, Одеські прихильники НАТО розгорнули наметове містечкоПерші намети розгорнули сьогодні півсотні одеситів-прихильників євроатлантичної інтеграції України неподалік селища Чорноморське Комінтернівського району.

Перші намети розгорнули сьогодні півсотні одеситів-прихильників євроатлантичної інтеграції України неподалік селища Чорноморське Комінтернівського району, поряд з яким у середині липня планується проведення окремих операцій міжнародних багатонаціональних навчань Сі-Бриз – 2008.

Як повідомив один з ініціаторів акції В’ячеслав Боков, її мета - підтримати зусилля уряду України на євроатлантичну інтеграцію.
«Ми, одесити молодшого та середнього поколінь, вирішили розгорнути містечко поряд із місцем запланованих на липень міжнародними навчаннями Сі-Бриз-2008 з однією метою – хочемо своєю багатоденною акцію підтримати зусилля українського уряду на євроатлантичну інтеграцію, й зокрема, організацію спільних навчань українських підрозділів з військовослужбовцями країн-членів НАТО», - пояснив Боков.

«Як патріоти своєї держави і прихильники її вступу до Євросоюзу і Північноатлантичного альянсу будемо вітати українських та вояків з 16-и держав-членів НАТО, які мають намір обмінятися нагромадженим досвідом ведення миротворчих і гуманітарних операцій у північно-західній частині Чорного моря, на території Одеської, Миколаївської областей і Автономної республіки Крим», - зазначив він.

«Мене та інших учасників наметового містечка об’єднує спільне бачення майбутнього України в сім’ї вільних європейських народів, що відображено в гаслах на наших транспарантах: НАТО гарантує безпеку України, Одеса – за НАТО!, Європейські стандарти – через НАТО!.

І ми впевнені, що в цьому нас підтримують тисячі одеситів та жителів довколишніх сіл Комінтернівського району, поряд з якими 12 липня почнуться міжнародні навчання Сі-Бриз-2008, - наголосив ініціатор акції.

Як повідомлялося, сьогодні близько 200 одеських прихильників вступу України в НАТО провели на Соборній площі Одеси акцію Україна за НАТО!
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.