для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
В Одесу привезуть незвичайну ікону
05.07.08
Матір Божа Зарваницька, Одеса, УГКЦ в Одесі, релігія, новини Одеси, ОдещинаГрупа паломників доставить 14 липня двухметрову копію чудотворної ікони Зарваницькой Богородиці до Одеси з Тернопільскої області.

Про це повідомив настоятель храму св. апостола Андрія Первозваного Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) отець Игор Тарас.

Він зазначив, що предстоятель УГКЦ Блаженнійший Любомир Гузар освятить копію чудотворної ікони спеціально для одеситів. Ікону привезе група одеських паломників, котрі приєдналися до більш ніж 100 тис. учасників всеукраїнского паломництва у село Зарваницю (Тернопільщина).
Довідка
Село Зарваниця Теребовлянського району у Тернопільскій області є одним з 15 світових Богородничих центрів, що визнано Католицькою церквою. За переказами, в XIII столітті ікона Богородиці явилася вісні чинцеві, який убігав з Києва від татарського переслідування. Прокинувшись, він віднайшов ікону та чудотворне джерело. У XVII столітті Ватикан надав Зарваниці статус паломницького центру, чудотворна ікона була прикрашена спеціальними коронами. Зарваниця є одною з найбільших святинь України та Української Греко-Католицької Церкви. Щорічно її відвідують близько мільйона паломників зі всього світу.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.