для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Побачило світ російськомовне видання коміксів про УПА
25.07.08
Новини України, УПА, Степан Бандера, Видання, Україна в боротьбі, Спілки Української Молоді, КрилатіМетою такого видання, є донести правду про славні та трагічні сторінки історії українського народу, до якнайбільшої кількості людей, в тому числі й тих українців, які послуговуються у спілкуванні російською мовою.

Наклад російськомовного видання – 10 тисяч примірників. Координатори проекту переконані, що книжка знайде свого читача, а її популярність не поступатиметься україномовним коміксам про УПА.

Нагадаємо, що збірник „Україна в боротьбі” побачив світ у Тернополі, в 2007 році, як перевидання серії малюнків «Україна в боротьбі з наїзниками», опублікованої в 1953 році на сторінках щоденної газети «Америка» (м.Філадельфія). Згодом, впродовж 1971-1972 років, серію із 129 малюнків було надруковано у журналі Спілки Української Молоді «Крилаті».
Автором малюнків є художник Леонід Перфецький, який навчався в академіях мистецтв Кракова та Парижа. Бойовий досвід він здобув у лавах українського війська в 1917-1921 роках, а в часі Другої світової війни – в лавах дивізії “Галичина”. Деякий професор Перфецький попрацював у Львові керівником малярського відділу Інституту Народної Творчості, проте, найбільше мистецької слави здобув власне як художник-баталіст.

До речі, з нагоди 100-річчя від Дня народження Провідника Організації Українських націоналістів Степана Бандери, Спілка Української Молоді в Україні планує підготувати і видати збірку тематичних малюнків про життя та смерть Провідника ОУН.

Повідомляє http://maidan.org.ua

Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.