для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
День міста в Одесі затьмарила бійка біля облдержадміністрації
02.09.07
Побилися представники громадської організації «Єдіноє Отєчєство» з одного боку та всеукраїнського об’єднання «Свобода» і «Просвіти» - з іншого.
Інцидент стався близько одинадцятої ранку і, за свідченнями очевидців, у ньому взяли участь кілька десятків осіб. Чубанина тривала недовго, але після неї довелося викликати швидку.
Голова організації «Єдіноє Отєчєство» Валерій Кауров повідомив: він напередодні отримав інформацію, що багато людей намагатимуться завадити відкриттю пам’ятника «Засновникам Одеси».
Члени «Єдіного Отєчєства» чергували біля монумента. Міліція запевнила їх, що забезпечить правопорядок. Люди почали розходитися.
Однак коло будівлі облдержадміністрації побачили пікетників із прапорами об’єднання «Свобода» та «Просвіти», які зачитували звернення до президента з вимогою завадити відкриттю в Одесі пам’ятника, що його вважають монументом Катерині другій, котра закріпачила Україну та розігнала Запорізьку Січ.
За словами Каурова, якась жінка вдарила його по голові прапором. Зав’язалася бійка.
Представники проукраїнських організацій заявили, що на них напала група невідомих тренованих молодиків.
Це вже не перше протистояння проросійських і проукраїнських організацій через монумент.

Повідомляє телеканал НТН
Закладки: 
Коментарі:  2


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.